O NAS

W IMMONDIS kierujemy się zawsze naszą kluczową zasadą:
Budujemy mieszkania w których sami chętnie byśmy zamieszkali.

IMMONDIS to spółka powstała w wyniku rozszerzenia działalności Krysiak Developer – firmy, która od 2006 roku zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji w województwie dolnośląskim.

Wszystkie inwestycje planujemy bardzo starannie, dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje oraz ich funkcje użytkową. Projekty naszych budynków podchodzą od renomowanych biur konstrukcyjno-architektonicznych.

Oferujemy obiekty według standardów deweloperskich, a na życzenie klientów w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień.

Wybudowaliśmy do tej pory między innymi:

Firma dokłada wszelkich starań, aby budowane obiekty powstawały w lokalizacjach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli.

Tereny nabyte znajdują się w spokojnych dzielnicach miasta Jelenia Góra w niedalekiej odległości od centrum, szkół, czy opieki zdrowotnej, a zarazem w bliskim otoczeniu z naturą i rozpościerającym się widokiem na kotlinę jeleniogórska. Posiadamy również grunty pod działalność usługowo – handlową czy też biurową zlokalizowane w samym centrum miasta. Za główne cele naszej działalności stawiamy sobie promowanie nowoczesnej architektury wyróżniającej się na tle konkurencji oraz poprawianie jakości przestrzeni miejskiej i standardów życia mieszkańców.

Zapewniamy Klientom wysoki standard i komfort użytkowania budowanych przez nas obiektów. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowane przez zespół wykwalifikowanych architektów, a sam proces realizacji oddawany jest w ręce doświadczonych wykonawców i pracowników.
Przy budowie korzystamy jedynie z najlepszych materiałów i rozwiązań budowlanych, stawiamy nacisk na rozwiązania najwyższej klasy. Wybierają nas wymagający klienci, ponieważ sami od siebie dużo wymagamy.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie.

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie.