FINANSOWANIE

Finansowanie

Finansowanie

Kupno nieruchomości to ogromne wyzwanie, którego skutki mogą wpłynąć na całe życie. Dlatego powinno być poprzedzone rozsądnym procesem decyzyjnym.

Nasi doradcy przeprowadzą Cię przez proces bezpiecznego wyboru i zakupu wymarzonego mieszkania. Pokażą, na co należy zwrócić uwagę na każdym z etapów oraz wyjaśnią kluczowe pojęcia. Nasi Eksperci współpracują ze wszystkim Bankami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz Warszawskim Domem Maklerskim. To łącznie aż 42 instytucji finansowych w których reprezentujemy naszych Klientów.

Zapytaj już dziś o dostępne opcje finansowania. Nasz zespół z przyjemnością wesprze Cię w procesie kupna Twojej upragnionej nieruchomości.

Dedykowani eksperci
Maciej Mokrzycki

Doświadczenie: od 10 lat w branży finansowej
Specjalizacja: Kredyty Hipoteczne

Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalizm i doświadczenie pozwala mu działać nieszablonowo dostosowując się do sytuacji i potrzeb Klienta.

Kontakt:
Tel. 695 018 016

Edyta Poleszko

Doświadczenie: od 20 lat w branży finansowej
Specjalizacja: Kredyty Firmowe, Kredyty Hipoteczne, Leasingi

Na stanowisku managerskim w banku zdobyła wiedzę i doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Doskonale wie jak wykorzystać umiejętności teoretyczne i praktyczne w pracy Eksperta. Swoim Klientom przekazuje ogromną dawkę wiedzy ale i dodatkowo wspomaga ich w zakresie sprawdzenia nieruchomości pod kątem prawnym oraz na etapie wypełniania kosztorysów budowlanych.

Kontakt:
Tel. 739 002 709

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie.

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie.